SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat croma
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Fiat Croma
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
164724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e ardh nga zvicra osht ne dje shum te mir osht full opsijon navigacijo klim automatik. Osht kejt likur vetura viti 2006 te kaluara ika 195000 osht 1.9 dizel per ma shum info ne tel viber +381637712371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luli
+381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »