SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN PRIMERA 2.2 DIZELL
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Lloji :
Nissan Primera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,590,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
164725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET NISSAN PRIMERA 2.2 DIZELL I ARDHUR NGA ZVICRRA 159 MIJ KM.TE KALUARA ME LOBER SERVISI TE GARANTUARA BETURA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE VITI I PRODHIMIT 11/2003 VETURA POSEDON**KLIMA TRONIK**ABS DHE ESP**CENTRALL**AIRBAG**KAMER MBRAPA**NAVIGACION**6+1 SHPEJTSI**RADIO ME CD E DVD ORIGJINALE**GJAMA ME RRYM**PASHQYRE ME RRYM+NGROHJE**DRITA MJEGULLE**QELS ME TELEKOMAND**LIBRA SERVISI**FELLNE ALUMINI ME GOMA TE MIRA**I QLAJMRUAR NE ZVICERR I GATSHEM PER DOGAN PER ME SHUM NA KONTAKTONI 044381610 SI DHE VIBER +37744381610 MUNDSI NDRRIMI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
37745650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »