SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E270 CDI AVANGAREDE AUTOMATIK TIPTRONIK
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,541,741
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
164726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E270 CDI
AVANGARD
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
NAVIGACION
KARRIKAT E LEKURES
FELLNET CHROM
4 GOMAT E REJA
GJENDJE SHUM TE MIR
BOJM NDRRIM
RKS 2MUJ044838848
049844811

+38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »