SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG R5 2.5 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK RKS
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,214,144
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
164728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOUAREG 2.5 TDI
AUTOMATIK TIPTRONIK
LEKUR KREM KARRIKAT ME NXEMJE
NAVIGACION KOMANDA TIMON
GJENDJE SHUM TE MIR
BOJM NDRRIM
044838848
049844811
+37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »