SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3 1.4 Hdi 07.2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
164736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3 1.4 hdi i doganuar liber t servisit klimatronik tempomat xhamat elektrike 5dyer 5ulse etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »