SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
164739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 1.9 pa turbo ne gjendje te mir hargjime shum tvogla me dy par fellne dhe rexhistrim deri ne mars 2018 bojm edhe ndrrim me golf 4 te interesuarit te lajmrohen ne nr e telefonit 049230320

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isa
Prizren
049230320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »