SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf IV 1.9 TD-I Special
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
164741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 IV 1.9 TD-I tkuqe i doganuar special me liber t servisit klim timon tresh 5dyer 5ulse xhamat elektrike para mbrapa model 2003 etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »