SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 -1.9
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
164755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 TDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Rahovec
043-908-967
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »