SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C 220 cdi -07
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,345
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
164761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes C 220 CDI dizel, Viti i prodhimit 2007 Klima-automatik Senzor parkingu para dhe prapa, Xhamat dhe pasqyret elektronike Uleset me nxemje Abs, asr, servo, pulla ne timon etj ... Ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje, Vetura eshte pa dogan ne tabela te gjermanis, Per me shume na kontaktoni: Visar 044 754070Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »