SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 1.6 turbo diz
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:36
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
164788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent golf turbo dizel 1.6 regjistrim i skadum tash ne gjendje te rregullt per me shum tel 045891495 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
afrim
Vushtrri
045891495
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »