SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2012 highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:19
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
164793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 170pss 2012 dsg fullPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qeti
Pejë
049526566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »