SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A170L AUTOMATIK KLIM ME DOGAN MODEL 2003
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,634
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES A170 CDI - MODEL ELEGANCE

VETURA OSHT E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

VITI I PRODHIMIT 26.09.2002 MODEL 2003

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK - TIPTRONIK
**KLIMA FUNKSIONALE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD , MP3 DHE USB
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA 15COLL ORIGJINALE ELEGANCE

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »