SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat pikap 2004 1.9 Tdi
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
164797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat pikap 2004 1.9 TdiNje vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044602920
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »