SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C5 exlusive
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,074
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
164798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen c5 exlusive (Automatik-tiptronik) i ardhur nga zvicrra i regjistruar me tabela KS. Vetura posedon:Klimatronik Timon multifunksionalTempomat NavigacionUlset prej lekures Etj.Mundë të na kontaktoni në nr: 0037744 524 207Çmimi 5000 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aulon
Gjilan
044 524 207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »