SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi 1.8
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
164800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete golf 4 tdi 1.9
Klim. Gjama elektronike . Radio ekran usb cd qip.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urland
Kranj
+386 41 559 107
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »