SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.6 tdi
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2011
ID e produktit :
164802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 1.6 tdi. Vetura gjendje te mir . Gjitha serviset . Stop start

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urland
Kranj
+386 41 559 107
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »