SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2.0 tdi highline dsg Full option
Çmimi :
€19,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
164805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw golf 7 2.0 tdi highline DSG Automatik, viti i prodhimit 06/2013 ne tetor 2016 ka ardh prej Gjermanis

Makina posedon keto paisje extra : Farat xenon/bixenon + adaptive xenon kurvenlicht vet i dhez dritat e gjata vet i shym , Shtopat e mrapme Led ,
Interior me Ambient light
Adaptive cruise control ( Distronik ) , tempomat , Line assist ( qe i ndjek vijat e bardha ne rruge dhe hyn ne kthesa vet ) , Front assist , Side assist

Senzora parkimi , Parkohet vet,
Drive Mode : Eco , normal , sport ,
Klima tronik, nxemje karrika
Timon multifunctional , Shpejtsit vollan

Karrikat sport gjysem lekure + Masazh ne karrika,

Komplet servisimin e kryme

Navigacion Fabrikisht , Cd,Dvd,Usb,sd card

CHİP TUNİNG APR e cila osht kompani e licencume nga VW per remap

GTD bodykit komplet me branika Origjinal

Vetura osht FULL OPTION

QMIMI 19.900
Viber kontakt +377/45/606/206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Tirana, Albania
045606206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »