SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi q7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
164809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi q7 ne gjendje shum tmir.viti 2011motorri 3.0diesel212mi tkalume7ulse2panoramaulset me nxemje te parat dhe te mramtatautomatik tiptronikkomanda ne vollan plus tempomatksenon big ksenon plus leda para masfellne me.goma treja 20collgjamat color te mramtat fabrikishtpa doganfull fullinfo chat ose viber +37744627604

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
044627604
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »