SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3 C 2.0 TDI HIGELINE 2007 AUTOMATIC NAVI
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
164810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET

PASSAT 3C 2.0 TDI
VITI 12. 2006 MODEL 2007
VETURA ESHT MODEL EXTRA

VETURA OSHT E SERVISUAR KOMPLET :
DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE
210000 KILOMETRA TE GARATUME

EXTRA POSEDON:
**DRITA XENON
**AUTOMATIC
**NAVIGACION
**KLIMATRONIC
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES
**KARRIGA ME NXEMJE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLES
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**FELNE TE REJAAAA......

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTOSALLON BENI

FSHATI STANOVC I EPERM
MAGJISTRALJA PRISHTINE - MITROVIC KILOMETRI I 15-te
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
STANOVC [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »