SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf Vll 2.0 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
164814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 7 viti 2013 2.0 sa ka ardh me tabela te gjermanis 2 celca 6 shpejtsi navi tmadh ulset me nxemje fellne tmira me guma te rreja park senzora mu parku vet me hallogenka per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »