SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 330d E92
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Lloji :
BMW 330D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,840,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm
ID e produktit :
164828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW e92 330d (3,0 diesel)
Automatik
Viti 2007
Navigacion
Sensora Parkimi
Xenon Bi-Xenon
Full led
Led ne dyer
Start/Stop
2 Qelsa
Lekur
Komanda ne vollan
184000 Km
Informata rreth publikuesit
Nesret
Prishtinë
044160523
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »