SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen berlingo 1.9 diz
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
164829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e ardhu nga zvicra tash osht e doganuar ne kosov viti 2001 te kaluara ika 145000 kilometra osht ne djedje shum te mir osht e byllur osht dizel 1.9 per ma shum info ne tel viber +381637712371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luli
+381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »