SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel meriva 1.7 dti E posa Doganuar 3999€
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
164831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel meriva 1.7 dti e po sadoganuar rks me full klima tronik fulll per maShum info 045506576

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »