SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 3.0 tdi quattro full pajisje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
164839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 3.0 tdi viti 2005 posedon full pajisjeInfo 044 261 312 viber online

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »