SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 x-Drive 20D 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
164852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x1 ne gjendje perfekte me liber servisi 4 goma t reja fellne lled bi xenon likure navigation komanda timon etj etj e doganuar garantoj per km 187.000 e ardhur nga zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »