SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi 2002
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
164856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi i 2.5 i doganum gjendje shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Serkan
Fushë Kosovë
049291838 +37745900101 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »