SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen hundai 2002
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Lloji :
Hyundai Elantra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
164883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes. Veturen hundaiViti 2002Tel 044 153 239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Ferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »