SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MONDIALL 150 C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
MZ
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
164892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prsh shes motorin Mondiall 150 CC gjendje perfekte , te gjitha ne rregull , te ndruara frena te reja , gurtne te reja , llagera te reja , bateri te re , me ni fjal tip Top ekam ndreq per merak , arsyeja pse pe shes eshte se ekam nje tjeter dhe ky vetem po me rin , kush eka fatin me mar personat serioz zbritje te cmimit ,, Verejte motori nuk ka dokumenta me kan humbur ,nr kontakt 049557710
Informata rreth publikuesit
Erick
Manchester, United Kingdom
Manchester, United Kingdom [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »