SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav 4 2.0 VVTI 4x4
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Toyota Rav 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
164909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje perfekte, e sapo servisuar komplet. Nuk ka nevoj per asnje investim. Vetura ka keto opcione: Radio/cd, boardcomputer, Shiber, 4x4 etj.. per me shume info 049-123-113.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjin
049123113
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »