SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf7 Gtd full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,432
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
164910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiet Golf 7 GTD full opsion per me shum na kontaktoni 044196206 nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »