SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 1.9 diz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
164911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e ardhu nga zvicra viti 2001 2.0 dizel te kaluara 206000 osht ne djedje shum te mir osht me tabela te zvicres epa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luli
+381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »