SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9-TDI
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:42
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2005
ID e produktit :
164915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran
Motorri 1.9-TDI
Me 6 shpejtesi
Klim
Nxemje ne karriga
Me 7 ulse
Dogan dhe Homologim te paguara
Viti i prodhimit 2005
Qmimi 5800 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »