SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E Clas 270 cdi
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
164920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E Clas 270cdi-Manual me 6 shpejtesi tempomat,dritat xenon...motorri i dyte ka 285545 km
Eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga Gjermani
Informata rreth publikuesit
Demhasaj
Deçan
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »