SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3.2.0.D.XDRIVE.RKS.VITI.2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
164922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet.bmw.x3.2.0.d.xdrive.viti.2011.regjistrimi 1 kosov.posedon 2 qelsa.liber servisit.km.garantume.na con.044488170.ose viber.0037744488170

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jonnida
Pristina
044488170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »