SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3C
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
164924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin 3C 2006 2.0 td itkuqe ne gjendje te mir vetura gjendet ne gjermenai Nr kontaktus +491778282225

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besirr
Prishtinë
044798796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »