SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Renault Clio 1.5 dci
Çmimi :
€4,550.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
164926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Renault Clio 1.5 dci, eshte diesel. Shpenzimet i ka minimale 3.7 ne 100 km, eshte shume e ruajtur dhe ka shume opsione per perdorim me t'lehte. Eshte klimatronik,abs, mini-ekran. Ka regjistrim deri me qershor 2018.
Informata rreth publikuesit
Jahir
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »