SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmv x6 X_drive 3.5 d full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
164934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
X6 3.5 x drive dizell i rujtur si jashte edhe mrena e regjistruar ne ks me liber servisi
Per me shum ne 049160160 apo 045333348Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
045333348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »