SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel zafira
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
164937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel zafira 2000 viti prodhimit me regjistrim 10.01.2018 n gjendje shum t mir dhe me shpenzime t vogla me servisa t kryera 2 par guma ver e dimer 2 par cilsa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mumin
045595737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »