SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 530d facelift sapo ardhur. 7999e
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:30
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
164955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 530d facelift automatik tiptronik klim km e garantume me liber servis start stop ne gjedje prefekte pa as nje vretje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
044778887--049111484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »