SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C 220 BLUETEC AVANGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
164956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset elektrike dhe memory ,
, ulset me ngrohje para
dritat BI XENON intelligent light system , dritat LED para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , mbajtesin e distances DISTRONIC ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , senzorat e tejkalimit ne pasqyre ,projtektorin (heads up display),kamer mbrapa,
vet vozitje (AUTOPILOT) , vet parkim PARKASIST , bordkompjuter ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , hapet dhe mbyllet me gisht ,
zerimin BURMESTER AUDIO , tempomat , radio CD SD USB , esp , airbag ,abs , fellne . etj FULL OPSIONE
TEL: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »