SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
164957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatornik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , navigacion GPS , ulset me ngrohje , tempomat ,
brodkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , felne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a6-3-0-tdi 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »