SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI FACELIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
164959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyr hiri e mbyllt , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn MANUAL
opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , navigacion GPS , senzora te parkingut , tempomat ,
bordkompjuter , radio CD SD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
dritat lED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a4-2-0-tdi-facelift 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »