SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA - 2003
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:23
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
164964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- OPEL ASTRA
- MOTORI 1.6 BENZIN
- MANUEL 5 + 1 SHPEJTESI
- VITI I PRODHIMIT 2003
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- ESP - IMOBILIZER
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT

- TEL 049764264
- VIBER +38649764264
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »