SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 TDI 7ULSE RKS 9MUJ MODEL 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:41
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,234
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
164966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 2.0 TDI - MODEL HIGHLINE

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT I SERVISUAR KOMPLET ME RRYP DHEMBZOR ULJE DHE FILTERA, SET KORP LLAMELL E ZAMJAC SI DHE 4 GOMAT E REJA!!!

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE TABELA RKS REGJISTRIM (8MUJ)

NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

EXTRA POSEDON:

**MANUAL 6 SHPEJTESI
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**BAGAZHI HAPET ME TELEKOMAND
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 FABRIKORE
**SI DHE 6 CD CHANGER 
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT E ERRESUAR FABRIKISHTË

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »