SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus 2.0 TDCI viti 2010
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '17
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
164969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Focus 2.0 TDCI viti 2010,Automatik,Navi,Bluetooth,Klimatronik,Regjistrim deri me 04/2018,Liber Servisi,219000 km te kaluara,Uleset me nxemje,Senzora te parkingut,I servisuar ne Ford Kosova,Goma te veres dhe dimrit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
044212516
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »