SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c 2.0 dizel 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
164977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
passat 3c viti i prodhimit 2010 ka motor 2.0 dizel eshte shum i ruajtur dhe ne gjendje perfekte i garazhuar etj.
Informata rreth publikuesit
pasat
Therandë
044110829
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »