SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. BMW X5 2003
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:05
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
164982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 nga anglia gjendjen eshte rujte felne original presim flmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Celal
+37745636306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »