SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atv quad 110cc
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '17
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
400
Motori (kubik) :
110.00
Viti :
2010
ID e produktit :
164999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes quad 110cc ne gjendje perfekte i ardhun nga gjermania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Klinë
049112468
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »