SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite fiat croma 1.9 diz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Lloji :
Fiat Croma
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
165008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht e ardh nga zvicea osht full ospion osht me tabela zvicres per ma shum info ne tel viber +381637712371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Gjilan
381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »