SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E300 cdi avangard pa dogan
Çmimi :
€13,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik
Lloji :
Mercedes E 300
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2011
ID e produktit :
165012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E 300 cdi avangard pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
+ 377 44 670064
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »